Tréning video marketingu pro firmy – Video Journey

Chcete sebe a vaše kolegy naučit jak vyrábět videa a jak zavést úspěšnou video marketingovou strategii pro celou firmu nebo oddělení? Pomůžeme vám najít správný směr povedeme vás na cestě k výkonnému video marketingu – Video Journey.

Proč jsme se rozhodli začít firmy trénovat v oblasti video marketingu

Během naší práce jsme se seznámili se stovkami marketingových ředitelů a majitelů firem, pro které jsme produkovali videa. Diskutovali s klienty i kolegy tisíce hodin ohledně potřeb zákazníků. Proč videa potřebují a jak tento stále poměrně nový obsahový formát využít ve firemní komunikaci.

Zhodnotili jsme, že u většiny klientů by vyšší míra zapojení video marketingu výrazně pomohla obchodu, HR i interní komunikaci. U některých klientů se nám podařilo zavést video marketing napříč celou firmou – od marketingu, prodeje, HR, zákaznické podpory až po interní komunikaci. Ovšem bylo jich jen několik. Několik let jsme si lámali hlavu nad tím proč tomu je.

Odpověď? Došli jsme k názoru, že jsou zde hned 2 důvody proč firmy neinvestují dost prostředků do komunikace pomocí videí.

  1. Mnoho manažerů videa jako nový formát obsahu objevila, ale často si neuvědomují jejich skutečný potenciál pro komunikaci.
  2. Profesionální výroba videí je příliš nákladná na to, aby si např. střední firma nechala vyrobit 50 nebo 100 videí a pokryla všechny důležité oblasti.

A nyní k našemu „Proč“. Jako řešení této výzvy přinášíme Video Journey. Je to série individuálních (na míru konkrétní firmě) nebo skupinových workshopů, seminářů a školení, který je zaměřený na video strategii a korporátní tvorbu videí in-house. Zabíjíme tak obě mouchy jednou ranou – edukaci i finanční náročnost aktivního video marketingu.

Pro koho je tréning Video Journey určen?

Náš program je vlastně pro kohokoliv ve firmě. Nejvíce bude zajímat šéfy i specialisty marketingu, HR, klientské podpory nebo obchodu a samozřejmě i vedení firmy nebo majitele. Videa slouží ke zlepšení komunikace mezi lidmi, program je tedy vhodný skutečně pro všechny.

Jakou formou tréning video marketingu probíhá?

Vytvořili jsme hned několik formátů školení:

  1. Video Journey na míru značkám – náš tým se vám bude po dobu několika měsíců průběžně věnovat. Absolvujeme s vámi workshopy, semináře, společně nastavíme strategii, procesy a hlavně rozjedeme praktické projekty – přípava a tvorba videí. Následně vám budeme pomáhat udržet novou disciplínu při životě formou mentoringu.
  2. Video Journey skupinová – pokud je Video Journey na míru velké sousto, můžete absolvovat 2 denní workshop, kde se dozvíte a naučíte ve zhuštěné podobě také vše potřebné. Navíc strávíte čas s dalšími manažery z jiným firem, od klterých se můžete inspirovat. Workshopy jsou maximálně pro 10 osob.
  3. Video Journey seminář – 90 minutový super zhuštěný interaktivní blok zaměřený na video strategii video marketingu, video storytelling, tvorbu videa nebo video kampaně. Krátké semináře jsou zejména osvětou a inspirací pro další kroky na cestě ke špičkovému video marketingu.
  4. Video Journey E-learning – portál se stovkami videí, které vás dovedou k umění video marketingu. Portál spustíme v průběhu roku 2019.

Jakých výsledku v programu dosáhnete a co díky němu získáte?

Ve video Journey objevíte zcela konkrétní potenciál videomarketingu pro vaši firmu, získáte cennou strategii a procesy, konkrétní plán videomarketingu a know-how jak vyrábět videa bez video produkce nebo jen s její částečnou pomocí. Naučíme se také tvořit realistické rozpočty pro videomarkting. Věřím, že video Journey zejména změní absolventům pohled na komunikaci jako takovou a otevře nové obzory ve video marketingu.

  • Video Journey na míru – od 49000 Kč – záleží na rozsahu programu
  • Video Journey skupinová 2dny – 9900 Kč
  • Video Journey seminář 90 min. – 490 Kč
  • Video Journey E-learning – bude upřesněno

Udělejte první malý krůček k velkému cíli

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy