Interaktivní videa

Interaktivita mění videa na dialog. Vaši klienti mohou nyní nakupovat zboží z e-shopu přímo ve videu, seznámí se neotřelým způsobem s vaší značkou nebo se naučí se znalosti díky interaktivním kurzům. Je toho mnohem více.

Spojte se s námi

Hotspot videa

Propojte diváky videa s vašimi produkty přímo ve videu a umožněte jim nakupovat. Stačí jen ve videu kliknout na interaktivní vrstvu a zobrazí se pop-up okno, ve kterém může být položka vašeho e-shopu nebo jiný libovolný obsah. Interaktivní videa přináší lidem možnost nakupovat přímo ve videu!

Poptejte interaktivní video
Powered by Wirewax
Powered by Wirewax

Branching videa

Nechte zákazníky ať si ve videu vyberou ke shlédnutí to co právě je zajímá. Představte si interaktivní produktový katalog nebo customer journey, kterou klient prochází až ke konverzi. Je to zábavné a hlavně to funguje! Branching video je vhodné i pro vzdělávací kurzy.

Poptejte interaktivní video

360° interaktivní videa

360°videa jsou zábavná a udrží pozornost, a to zvláště ta interaktivní! Představte si interaktivní 360°prohlídku obchodu, ve kterém jde nakupovat. Nebo např. továrny, interaktivní mapu nebo animovaný a poutavý příběh o vaší značce.

Poptejte interaktivní video
Powered by Wirewax

S radostí i vámpomůžeme s videi

Vytvořit poptávku