We have helped........

Pomohli jsme lépe komunikovat s cílovými skupinami více než 150 týmům v marketingu, prodeji, HR nebo R&D. Absolvovali jsme stovky interviews, vytvořili stovky animovaných videí, tisíce textů, vizualizací a spustu dalšího obsahu.
Paysendu pomáháme měnit 1,7mil. registrovaných uživatelů Evropě, Číně a USA na aktivní klienty.
R&D týmu Konica Minolta jsme pomohli prosadit vývoj revoluční technologie
Týmům bank a velkých firem v ČR pomáháme s oboardingem uživatelů do Microsoft Teams
Týmu v Comap jsme pomohli vyhrát výběrové řízení pomocí videí, která umožnila lépe pochopit nabídku
Tým Active24 jsme naučili tvořit onboarding videa, a pomohli tak prodat více služeb novým klientům
Týmu věhlasného Britského lihovaru Silent Pool Gin pomáháme globálně šířit jejich příběh a jméno.

Jak bychom mohli pomoci vám?

Marketing

Marketingovým týmům pomáháme segmentovat cílové skupiny a získávat nové zákazníky, prodávat více produktů stávajícím zákazníkům.

Prodej

Obchodním týmům pomáháme vyhrávat výběrová řízení, prodávat více a snadněji on-line a motivovat a vzdělávat  obchodní manažery.

HR

HR týmům pomáháme získávat kvalifikované kandidáty, zvyšujeme kvalifikace zaměstnanců a podporujeme jejich osobní rozvoj.

Inovace

R&D týmům pomáháme vizualizovat strategie, ověřovat nápady u cílových skupin, získávat investory i první uživatele nových produktů.

Naše nástroje a metody

Storytelling

Tvoříme pro vás řešení , které stojí na digitálním obsahu –  od animovaných videí, textů, grafiky, VR/AR aplikací, webdesignu, natáčených videí, her a dalších médií. Naší doménou je vytvořit obsah, který je srozumitelný pro cílovou skupinu a funkční.

Design Thinking

Naše práce se řídí principy Design Thinkingu. Snažíme se co nejvíce pracovat společně s týmem našeho klienta pomocí workshopů. Při práci reflektujeme nejen cíle klienty, ale potřeby a vlastnosti cílových skupin.  

Jak začít?

Napište nám a vše společně probereme na úvodním video hovoru. Nevíte odkud začít? Nevadí, pečlivě vás vyslechneme a navrhneme cestu, po které se můžeme společně vydat.