Tvorba videí

Jsme experti na tvorbu videí. Je to naše vášeň, a proto do produkce dáváme vše. Mazlíme se s každou vteřinou animace nebo záběru tak, aby byl výsledek okouzlující a video zaujalo vaše zákazníky.

Spojte se s námi

Animovaná videa

V animovaném videu nemá fantazie hranice. Vytvoříme pro vás strhující reklamu nebo explainer video, na které vaši diváci jen tak nezapomenou. Tvoříme každé animované video ručně na míru a hrajeme si s každým detailem obrazu i zvuku.

Poptejte animované video

Natáčená videa

Lidské emoce dokáže nejlépe vyjádřit zase jen člověk. Natočíme pro vás reklamu s herci nebo video se skutečnými zaměstnanci. Vytvoříme e-learning videa, video tutorialy nebo referenční videa s vašimi klienty.

Poptejte hrané video

Video tutorialy

Vaše klienty a zaměstnance určitě rádi vzděláváte. Vytvoříme pro vás video tutorialy a vzdělávací videa. Jsme experti na vysvětlování a poradíme si se scénářem návodu vašeho super komplexního systému nebo služby.

Poptejte video tutorialy

Proces výroby

Proces výroby videa v Playou začíná zadáním, na kterém společně probereme co chcete pomocí videa sdělit. Je pro nás důležité pochopit na první dobrou čeho chcete pomocí videa dosáhnout.

Dále tvoříme scénář, tedy textový popis děje videa. Scénář obohatíme o vizualizaci děje – storyboard. Doplníme jej o další prvky jako je moodboard – ukázkové ilustrace, animace, hudba další prvky, které vám pomohou si představit naši ideu.

Jakmile se shodneme na konceptu a finálním příběhu, rozanimujeme storyboard a vytvoříme tzv. animatik. To je v podstatě draft výsledného videa, ve kterém vidíte celý děj v idea, jeho dramaturgii, návrh komponované hudby, pracovní verzi hlasu a základní animace. Zašleme vám také k odsouhlasení návrh grafického designu videa.

Jakmile si vše společně s vámi schválíme a odladíme, pouštíme se do produkce videa. Tedy tvoříme grafiku, animujeme, skládáme hudbu na míru, přidáváme ruchy a voiceover od profesionálního herce, kterého jste si vybrali. A video je na světě! Nebojte se, v průběhu výroby máte možnost každý krok 2 x připomínkovat, takže máte výroby pod kontrolou 🙂

S radostí i vámpomůžeme s videi

Vytvořit poptávku